[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w rzeczywistości nadzwyczaj dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich poszukujących znawców z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ogromnej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono profesjonalistów, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje też pomoc takich znawców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.
Placówka wykonuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są również te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, które w szpitalu wolno zrealizować. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej szerokiej ofercie ma szpital.
Lecznica specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i leczeniu, jednakowoż również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W placówce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka rozporządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel dba o to, żeby pacjenci czuli się naprawdę komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię