[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się faktycznie niezwykle dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich poszukujących profesjonalistów z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W szerokiej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono profesjonalistów, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje także pomoc takich specjalistów, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.
Jednostka realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, które w szpitalu można wykonać. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej szerokiej ofercie posiada szpital.
Przychodnia specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, ale też rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, fachowych rehabilitantów. W jednostce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka dysponuje najnowocześniejszym ekwipunkiem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się w samej rzeczy komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię