[Firma] Kurs Python


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Zapraszamy do witryny internetowej firmy Langolian. Realizujemy kursy z szeroko pojętego zakresu techniki informatycznej .
Państwa uwadze polecamy szkolenia z Python-a. Szkolenie prowadzimy w wersji dla początkujących, dedykujemy je kursantom pragnącym rozpocząć naukę programowania w tym języku .
Szkolenie podstawowe kładzie nacisk na składnię, skorzystanie z podstawowych bibliotek, oraz na selekcję najbardziej użytecznych bibliotek.
Szkolenie realizowane jest z użyciem składni języka Python w wersji 3.x, z ćwiczeniami praktycznymi.
Uczestnikom, którzy ukończyli wykłady z zakresu podstawowego lub posiadają wiedzę związaną z obsługą narzędzia deweloperskiego oraz tworzeniem kodu z wykorzystaniem struktur językowych dedykujemy kurs Programowanie w języku Python zaawansowane. Jest on dedykowany dla osób chcących rozszerzyć swoje umiejętności w obszarze programowania z użyciem zaawansowanych struktur obiektowych w języku Python. Kurs wprowadza zarówno w podstawowe techniki programowania zaawansowanych narzędzi analizy danych oraz tworzenia interfejsów aplikacji okienkowych i internetowych.
Na stronie Langolian znajdziesz szczegóły odnośnie kursów oraz terminów poszczególnych kursów. Kursy Programowanie w języku Python prowadzone są w trybach otwartym, zamkniętym oraz online, w zależności od wymagań Klienta i liczebności grup szkoleniowych na kurs uczestników .
Jeśli się zastanawiasz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć szkolenie Programowanie w języku Python , napisz do nas e-mail-a , a po konsultacji z naszym trenerem postaramy się zaproponować Ci od którego poziomu rozpocząć szkolenie.
Na naszej stronie znajdą Państwo kurs Programowanie w języku Python kompleksowe.
Szkolenia Python realizujemy na terenie całej Polski, szkolenia w formie otwartej w salach zapewnionych przez Langolian , w większych miastach, np. Toruniu, Łodzi , Lublinie, Katowicach . Natomiast w przypadku szkoleń zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i program możemy dopasować dostosować do wymagań i poziomu danej grupy szkoleniowej .
Jeśli brak czasu ogranicza Państwu możliwość dojazdu na szkolenie otwarte , zachęcamy do zapisów na kursy online/zdalne (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą trenera - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń online niczym się nie różni od kursów Python twarzą w twarz. Trener cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Kurs Python
Ogłoszenieprywatne
Dodano08.10.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię