[Firma] MYCIE CIŚNIENIOWE WROCŁAW


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Nasza firma Perła Serwis już od kilku lat dba o dobry wygląd posiadłości znajdujących się na terenie całego dolnego śląska. Najchętniej wybieraną usługą, którą oferujemy jest mycie ciśnieniowe kostki na waszych tarasach, balkonach, podjazdach. Sprzęt, którego używamy do tego typu zleceń to myjka ciśnieniowa marki Oertzen, która bez użycia chemii radzi sobie z mchami, glonami, porostami, wykwitami wapiennymi, zabrudzeniami budowlanymi oraz atmosferycznymi. Jest to możliwe dzięki dopasowaniu specjalistycznych dysz do konkretnych rodzajów zabrudzeń oraz użyciu wody w temperaturze 100 stopni i pod ciśnieniem 330 bar. Z zabrudzeniami trudniejszymi takimi jak plamy po oleju samochodowym, hydraulicznym, wszelkimi zanieczyszczeniami ropopochodnymi, farbami, smarami radzimy sobie przy użyciu specjalistycznej, nieszkodliwej dla środowiska, ale wciąż bardzo skutecznej chemii. Po umyciu kostki proponujemy zabezpieczenie jej najlepszymi na rynku impregnatami, które przedłużają jej żywotność oraz efekty mycia. Impregnaty dobieramy pod życzenie klienta (impregnaty zabezpieczające kostkę lub zabezpieczające i dodatkowo dające efekt przyciemnionej lub mokrej kostki)
Oprócz mycia kostki zajmujemy się także myciem elewacji oraz fasad. Odpowiednie dopasowanie parametrów hydrodynamicznych pozwala na skuteczne i bezpieczne umycie każdego rodzaju elewacji zaczynając od tynku mineralnego, akrylowego, silikatowego poprzez elewacje blaszane, drewniane, ceglane, ściany PCV kończąc na ścianach z kamienia naturalnego czy piaskowca. Skutecznie rozprawimy się z sadzą, kurzem, rdzawymi nalotami, glonami i mchami.
Gdy twoja elewacja oraz kostka przed domem będą już doczyszczone Perła Serwis może zająć się również dachem. W ofercie mamy mycie oraz malowanie dachów ceramicznych, betonowych, cementowych, gontów bitumicznych oraz blachodachówki. Prace wysokościowe wykonujemy bezpiecznie, gdyż posiadamy uprawnienia pozwalające na korzystanie z dostępu linowego oraz podnośników koszowych.
Cały zakres naszych usług można zobaczyć na stronie internetowej www.perlaserwis.pl
Nasze realizacje na facebook.com/perlaserwis/
Kontakt pod numerem telefonu 725 789 289
Uwaga! Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Nie korzystamy z usług podwykonawców.
Nazwa (Usługa)MYCIE CIŚNIENIOWE WROCŁAW
Ogłoszenieprywatne
Dodano22.07.2021
MiastoWrocław
WojewództwoDolnośląskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię