[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Wyspecjalizowana wypożyczalnia urządzeń piorących. Zajmujemy się wypożyczaniem urządzeń do prania ekstrakcyjnego. W magazynie mamy urządzenia czyszczące producenta Karcher. Wszystkie odkurzacze są dokładnie serwisowane.

Dostępne są odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. W zestawie z maszyną udostępniamy dwie ssawki: do czyszczenia kanap oraz do czyszczenia wykładzin.

Istnieje możliwość wynajmu na jeden dzień lub na sobotę i niedzielę. Sprzęt można wynająć bezpłatnie w biurze firmy. Na obszarze Warszawy i podwarszawskich miejscowości np. w Piasecznie czy Konstancinie przywozimy i zabieramy Karchera wprost do Klienta.

Trzeba czyścić wykładziny nie mniej niż 2 razy. Dzięki częstemu praniu można zachować dobry stan narożnika. W środku materiału rozmnaża się duża ilość bakterii. Dodatkowo zaświniona powierzchnia nie prezentuje się zbyt dobrze.

Wyspecjalizowane przedsiębiorstwa z Warszawy z reguły proponują pranie kanap metodą ekstrakcyjną. Skupia się na czyszczeniu tkaniny roztworem wody i chemii. To łatwa i nad wyraz skuteczna metoda, która świetnie sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Czy realne jest usunięcie rozmaitych zabrudzeń z sofy? Z reguły tak. Odpowiednio dobrana metoda wraz z nowoczesnym urządzeniem oraz sprawdzonymi proszkami chemicznymi pozwala wyeliminować wyjątkowo trwałe plamy, które psuły wygląd wykładziny.
Nazwa (Usługa)Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię