[Firma] ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Proponujemy wysoko-elastyczne żywice poliuretanowe do sporządzenia podłogi żywicznej na powierzchni betonowego tarasu względnie balkonu.
Żywica poliuretanowa spółki Sika doskonale sprawdza się w warunkach klimatu górującego w tym państwie - nadzwyczaj ogromne różnice temperatur lato/zima.
Układ giętkich powłok żywicznych oparty o Sikafloor 400N jest trwalszym rozwiązaniem niż wdrożenie płytek ceramicznych na tarasie / balkonie.
Proponowane poprzez nas pełno-elastyczne żywice na tarasy i balkony to materiał renomowanej marki Sika, która słynie z ciągliwych systemów hydro-izolacyjnych.
Sika znana jest z najlepszych materiałów pod względem gibkości, przyczepności i izolacyjności.
Zasadniczą barwną osłonę żywiczną Sikafloor 400N proponujemy w 6 kolorach. Całość zamyka achromatyczna żywica poliuretanowa Sikafloor 410. System można uzupełnić o grunt żywiczny na bazie żywicy epoksydowej Sikafloor 150 / Primer Mb.
Żywica poliuretanowa stanowi wierzchnią warstwę hydroizolacyjną i zarówno posadzkę ozdobną.
Kalafonię pobieramy wałkiem na suchy beton. Malowanie betonu na balkonie / tarasie musi się odbywać z stosowną rezerwą, żeby nie umalować okręgu nie objętego zakresem robót (po związaniu materiału kalafonię możemy usunąć wyłącznie mechanicznie). W uproszczeniu można zakomunikować, że kalafonia Sikafloor 400N jest niczym specjalistyczna farba do cementu do wykonania posadzki dekoracyjnej.
Żywice sprzedajemy w metalicznych wiadrach 6 i 18kg.
Dostarczamy kurierem na terenie całego kraju!
Nasi konsultanci pomogą Ci skompletować twoje zapotrzebowanie i odpowiedzieć na pytania.
Zamówienie możesz złożyć co więcej przez telefon.
Nazwa (Produkt)ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N
Ogłoszenieprywatne
Dodano11.08.2022
MiastoKALISZ
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię