[Firma] Schody z drewna wewnętrzne od producenta


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Oferujemy wygodne schody drewniane na wymiar. Jeśli poszukujesz eleganckie, starannie wykonane schody do wnętrza domu to lepiej nie mogłeś trafić. Firma Drewdom wykonuje schody z drewna już od prawie 40 lat – usytuowana pomiędzy pięknymi lasami z szerokim dostępem do świetnej jakości drewna. Jest to firma rodzinna z wielkim doświadczeniem i praktyką. O drewnie wiedzą wszystko! Długoletnie doświadczenie ma przełożenie na jakość wykonania, jakość drewna, szybkość montażu oraz doskonały kontakt z klientem.
Fima Drewdom wykonuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Region działa firmy to województwo lubelskie, podkarpackie i mazowieckie.

Dlaczego schody drewniane są tak popularne? Drewno jest ekologicznym materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność i idealnie komponuje się z zielonymi ozdobami, szklanymi elementami, ceglanymi wstawkami, betonem itd. Drewno jest solidne i pięknie wygląda, nawet po kilkudziesięciu latach. Idealnie wpasowuje się wkomponowuje się w różne style aranżacji wnętrz.

W celu zapoznania się z ofertą proponujemy kontakt telefoniczny lub mailowy, a także wejście na oficjalną stronę firmową, gdzie jest pokazana galeria realizacji Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody z drewna wewnętrzne od producenta
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię